<

Imprint

Ewopharma AG

Vordergasse 43,

8200 Schaffhausen

Šveicarija

Tel. +41 (0)52 633 09 99
Faks. +41 (0)52 633 09 88
El. paštas info@ewopharma.com

Šią svetainę teikia Ewopharma AG, Schaffhausen, pagal Šveicarijos įstatymus įsteigta bendrovė, įregistruota Šafhauzeno komerciniame registre įmonės numeriu CH-290.3.002.022-6.

 

Autorių teisės

Šiuose tinklalapiuose pateiktam turiniui ir kūriniams taikomi Šveicarijos autorių teisių įstatymai. Tokios medžiagos kopijavimui, apdorojimui, platinimui ar bet kokiai komercinei veiklaii, kuriai netaikomas autorių teisių įstatymas, reikalingas išankstinis raštiškas atitinkamo autoriaus arba kūrėjo sutikimas.

Atsakomybė už turinį

Dedame visas pastangas, kad mūsų svetainėje esanti informacija būtų atnaujinta, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės už pateiktą turinį. Įstatymai apriboja mūsų, kaip paslaugų teikėjo, atsakomybę tik mūsų pačių turiniui šiuose tinklalapiuose.

Mes nesame įsipareigoję stebėti mūsų svetainėje pateiktos ar saugomos trečiųjų šalių informacijos. Tačiau mes nedelsdami pašalinsime bet kokį turinį, kai sužinosime, kad jis pažeidžia įstatymus. Mūsų atsakomybė tokiu atveju prasideda nuo to momento, kai sužinome apie atitinkamą pažeidimą.

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų svetainėje gali būti nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Mes neturime jokios įtakos šiose svetainėse esančiai informacijai ir nesuteikiame jokių garantijų dėl jos teisingumo. Už tokių trečiųjų šalių svetainių turinį atsako atitinkami savininkai / teikėjai.

Tuo metu, kai trečiųjų šalių svetainės buvo susietos su mūsų svetainėmis, mes neradome JOKIŲ PAGRINDŲ dėl galimo įstatymo pažeidimo. Mes nedelsdami ištrinsime nuorodą, kai sužinosime, kad ji pažeidžia įstatymus.

We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK