Apie BioGaia

BioGaia yra pažangi sveikatos priežiūros įmonė ir pasaulinė lyderė gerųjų bakterijų srityje. Šiuo metu jos biuruose Švedijoje, JAV ir Japonijoje dirba 124 komandos nariai. 

BioGaia, įkurta 1990 m., remiasi didele maisto papildų kūrimo, rinkodaros ir pardavimo patirtimi bei turi platų nepriklausomų tyrėjų ir ekspertų, gamybos specialistų bei platinimo partnerių tinklą visame pasaulyje. Pediatrai ir kiti sveikatos priežiūros specialistai daugiau kaip iš 100 šalių rekomenduoja BioGaia produktus savo pacientams.

Visų BioGaia produktų sudėtyje yra Lactobacillus reuteri – tai bakterijų padermė, padedanti atkurti virškinamojo trakto mikrofloros pusiausvyrą. Būdama viena iš nedaugelio bakterijų, kurios nuo pat pradžių vystėsi kartu su žmonėmis, Lactobacillus reuteri gali išgyventi žmogaus organizme ir natūraliai jame kolonizuotis. BioGaia misija yra sėkmingai prisidėti prie virškinimo ar burnos sveikatos problemų turinčių žmonių geros savijautos ir sveikatos, gaminant kliniškai patvirtintus ir patogius vartoti maisto papildus, kurie iš tikrųjų keičia situaciją. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite  www.biogaia.com.

Apie Ewopharma

Ewopharma yra pažangus farmacijos ir vartotojų sveikatinimo produktų rinkodaros partneris Vidurio Rytų Europoje ir Šveicarijoje. 

Įmonė regione veikia jau daugiau kaip 60 metų. Per šį laiką Ewopharma įgijo daug žinių apie šias rinkas ir užsitarnavo aukštą reitingą vietinėse rinkose. Ewopharma atstovauja regioniniams ir tarptautiniams farmacijos partneriams kaip jų išskirtinis licencijos turėtojas bei platintojas ir rūpinasi visais etinių vaistų ir vartotojų sveikatinimo produktų patekimo į rinką bei komercinimo aspektais. Įmonėje dirba daugiau kaip 320 aukštos kvalifikacijos darbuotojų daugiau nei 15 šalių. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.ewopharma.com.

Ewopharma UAB

Upės g. 21-1

08128 Vilnius

Tel:+370 5248 7350

info@ewopharma.lt

Contact

Palikite mums žinutę
*privalomas laukas
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK