Lactobacillus reuteri ir evoliucija

Maždaug prieš keturis milijardus metų bakterijos tapo pirmąja gyvybės forma Žemėje ir nuo to laiko vienaląsčiai organizmai čia klesti. Nepaisant ekstremalių klimato sąlygų – ugnikalnių išsiveržimų ir ledynmečių – bakterijos išgyveno tokį neįtikėtinai ilgą laiką dėl savo nepaprasto gebėjimo prisitaikyti. Žmogaus kūne ir ant kūno gyvenančios bakterijos toliau vystosi kartu su mumis. Tyrimai parodė, kad Lactobacillus reuteri rūšies bakterijos vystėsi kartu su žmonėmis milijonus metų ir prisitaikė prie šeimininko, sukurdamos sėkmingą simbiozę. Lactobacillus reuteri taip pat yra viena pirmųjų bakterijų rūšių, natūraliai įsitvirtinančių naujagimio mikrobiotoje. 

Kodėl Lactobacillus reuteri bakterijos yra tokios ypatingos?

Konkreti bet kurių bakterijų padermė lemia jų savybes ir veikimo būdą.

Taigi kiekviena bakterijų padermė yra skirtinga. BioGaia produktuose yra Lactobacillus reuteri rūšies bakterijų iš Lactobacillus šeimos, specifiškai – Lactobacillus reuteri Protectis (L. reuteri DSM 17938) padermės. Žmogaus virškinimo traktas yra natūrali šios padermės buveinė, todėl bakterijoms itin tinka klestėti ir vystytis šioje organizmo dalyje. Taigi Lactobacillus reuteri Protectis natūraliai papildo žarnyno mikroflorą.

Saugumas – pirmiausia: BioGaia ir L. reuteri Protectis

Ar vartoti L. reuteri Protectis yra saugu? Atsakome vienu žodžiu: taip. Pastaraisiais metais BioGaia® produktai buvo patikrinti atliekant išsamius saugumo tyrimus su sveikais naujagimiais, kūdikiais ir suaugusiaisiais. Be to, L. reuteri Protectis atitinka kelis esminius kriterijus: šios bakterijos yra žmogaus kilmės, jos pavadintos ir klasifikuojamos pagal reikiamą taksonomiją, gaminamos kontroliuojamomis sąlygomis, siekiant apsaugoti nuo užteršimo, jų saugumas įvertintas ir dokumentuotas tikslinei populiacijai, taip pat jose nėra toksinų ar perduodamų atsparumo antibiotikams genų.

Įrodyta ir patikrinta visuomenės

Žinoma, klinikiniai tyrimai parodė, kad BioGaia produktai yra saugūs ir nesukelia šalutinio poveikio (bakterijos yra saugios net ir pavartojus labai didelę jų dozę, viršijančią BioGaia produktuose esantį kiekį). Tačiau dar svarbiau yra tai, kad nuo 1996 m. žmonės visame pasaulyje suvartojo daugiau kaip pusantro milijardo BioGaia paros dozių ir nebuvo pastebėta jokių šalutinių poveikių. Taigi galime išdidžiai teigti, kad BioGaia® produktai yra labai saugūs!

No news available.
We use cookies to make your experience of our website better.
Using this website means you are OK with this. Find out more.
OK